EKUZ - Wniosek PDF 2019 ONLINE

Wniosek EKUZ na 2019

Aby pobrać wniosek EKUZ w formie PDF proponuję wejść na stronę Narodowego Funduszu Zdrowia opisującej dokładnie sprawy związane z wyrobieniem karty EKUZ, czyli na https://www.ekuz.nfz.gov.pl. Na górze strony w menu należy odszukać link "Dokumenty do pobrania". Po jego kliknięciu na liście dostępnych dokumentów będzie można wybrać jeden z dwóch rodzajów wniosku o kartę EKUZ. Wybieramy odpowiedni w zależności od tego, czy nasz wyjazd za granicę dotyczy czasowego pobytu, czy też wyjazd związany jest z wykonywanie pracy poza granicami Polski. 

Właściwie każdy z dwóch rodzajów wniosku o kartę EKUZ jest dostępny do ściągnięcia z podanej wyżej strony internetowej w formacie PDF i DOC. Jest też przygotowana specjalna interaktywna formatka ułatwiająca wypełnienie wniosku przy komputerze. Należy pamiętać, że formatka służy do wygenerowania dokumentu pdf z wypełnionymi danymi, ale nie pozwala ona na wysłanie wniosku online.

Wniosek EKUZ można też znaleźć na innych stronach internetowych Narodowego Funduszu Zdrowia.

 

 

Ostatnia aktualizacja
ARTYKUŁY POWIĄZANE
Komentarze

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone

Ostatnio dodane wpisy na paszport.info

Cyfrowy paszport samochodowy

Cyfrowy paszport pojazdu, to bezprecedensowa inicjatywa Carsmile i OTOMOTO realizowana we współpracy z MC2 Innovations. Celem projektu jest naprawa rynku samochodów używanych w Polsce.

Premier League przygotowuje własny paszport covidowy

Epidemia dała się we znaki Premier League, większość meczów rozgrywano przy pustych trybunach, albo przy bardzo ograniczonej liczbie kibiców. Szansy na przywrócenie normalności szefostwo Premier League, upatruje w pomyśle wydania własnego paszportu covidowego.

Tunezja nie honoruje paszportów covidowych

W lipcu 2021 r. Tunezja odnotowała najwyższy wskaźnik zgonów na COVID-19 spośród wszystkich państw regionu Morza Śródziemnego. Wariant Delta jest szeroko rozpowszechniony. Niektóre regiony turystyczne są objęte lockdownem, a przez to sprawiają wrażenie opustoszałych. Z końcem czerwca 2021 w życie weszły obostrzenia m.in.

Nowe zasady wjazdu na Litwę

Od 5 lipca 2021 obowiązują nowe zasady wjazdu na terytorium Litwy. Kraj ten w obawie przed rozprzestrzenianiem się wariantu Delta, zaostrzył politykę wobec osób przekraczających granice. Na podróżnych nałożono obowiązek przedstawienia negatywnego wyniku testu na Covid-19.

Chorwacja wakacje 2021 – praktyczne porady

Aktualizacja z dnia 1 lipca 2021 - Od 1 lipca 2021 r. wszyscy obywatele  Unii Europejskiej, którzy posiadają Unijny Certyfikat COVID (tzw. paszport covidowy), mogą wjechać do Chorwacji bez żadnych ograniczeń.